Ref: Clujenii din cartierul Someseni se intalnesc cu primarul Sorin Apostu

Joi, 9 decembrie a.c., de la ora 17.00, la Căminul Cultural Someşeni (de pe str. Traian Vuia, nr. 41), primarul Sorin Apostu va participa la întâlnirea cu cetăţenii din acest cartier.

Alături de primar, la întâlnire vor participa toţi şefii departamentelor de specialitate din cadrul Primăriei, precum şi reprezentanţi ai celor mai importante instituţii publice şi regii din Cluj-Napoca – RATUC, RAT, Compania de Apă Someş SA , Rosal S.A., Electrica Transilvania Nord, Jandarmeria, Secţia 4 de Poliţie, Inspectoratul Şcolar Judeţean, Oficiul Judeţean pentru Protecţia Consumatorului, Inspectoratul Teritorial de Muncă.

In luna noiembrie au avut loc 6 întâlniri cu cetăţenii din cartierele municipiului, peste 800 de clujeni fiind prezenţi la întrevederea cu primarul Sorin Apostu.