Oferte vânzare

Oferte vânzare – pădure

Notificări preemptori

Persoane fizice rang VI  – Anca Rus

USAMV –  Anca Rus

Tinerii fermieri – SURDUCAN ELVIRA

USAMV – SURDUCAN ELVIRA

Rang VI – SURDUCAN ELVIRA

Rang III – MATEI MARIAN NICOLAE

Rang III – GABOR SANDOR

Rang III – GABOR ANDOR

Tinerii fermieri – BELL HENRY CHARLES WOODESON

USAMV – BELL HENRY CHARLES WOODESON

Persoane fizice rang VI -BELL HENRY CHARLES WOODESON

Tinerii fermieri – DAVID DANIEL

USAMV – DAVID DANIEL

Persoane fizice rang VI-DAVID DANIEL

Tinerii fermieri – PLIC EDVARD STEFAN

USAMV -PLIC EDVARD STEFAN

Persoane fizice  – PLIC EDVARD STEFAN

Rang III – CORDOS IOAN

Tinerii fermieri – CALIN MITICA

USAMV – CALIN MITICA

Persoane fizice rang VI – CALIN MITICA

Rang I – CUCURUZAN HELENE CATHERINA

Tinerii fermieri – CUCURUZAN IOAN

Tinerii fermieri – CUCURUZAN IOAN

USAMV – CUCURUZAN IOAN

Persoane fizice  – CUCURUZAN IOAN

Tinerii fermieri – POP DORU-AUREL

USAMV – POP DORU-AUREL

Persoane fizice – POP DORU

Rang III – COSTIN IOAN

Tinerii fermieri- OROS FELICIA

USAMV – OROS FELICIA

Persoane fizice – OROS FELICIA

Tinerii fermieri- CODREANU CORNELIA

USAMV – CODREANU CORNELIA

Persoane fizice – CODREANU CORNELIA

Tinerii fermieri – SZILAGYI SANDOR

USAMV – SZILAGYI SANDOR

Rang III – BOB IOAN

Rang III – COVALCIC ADRIAN

Rang III – MARTON IONEL

Rang III – STAN RADA

Rang III – ROSTOGOL ILIE

Rang III – COMAN IONUT

Tinerii fermieri – BUZGARIU LIGIA

USAMV – BUZGARIU LIGIA

Persoane fizice – BUZGARIU LIGIA

Rang III – BOKOR IRINGO

Rang III – BALLA ENIKO

Rang III – KIRALY ANDREI

Tinerii fermieri – Muresan Aurel

Tinerii fermieri – TOADER ROXANA

USAMV – TOADER ROXANA

Persoane fizice – TOADER ROXANA

USAMV – MURESAN AUREL

Tinerii fermieri- POP ANDREI

USAMV – POP ANDREI

Persoane fizice – POP ANDREI

Tinerii fermieri- TALAS MIHAI

USAMV – TALAS MIHAI

Persoane fizice rang VI- TALAS MIHAI

Tinerii fermieri- MOLDOVAN VASILE

USAMV – MOLDOVAN VASILE

Persoane fizice rang VI- MOLDOVAN VASILE

Tinerii fermieri- BACIU IOAN

USAMV – BACIU IOAN

Persoane fizice rang VI- BACIU IOAN

PERSOANE FIZICE – FARCAS MARIA

USAMV – FARCAS MARIA

rang III – SURDUCAN ELVIRA

tinerii fermieri-FARCAS MARIA

Persoane fizice – INMO CONSTRUCT SRL

USAMV – INMO CONSTRUCT SRL

tinerii fermieri- INMO CONSTRUCT SRL

Tinerii fermieri – KISS KAROLY

USAMV – KISS KAROLY

PERSOANE FIZICE – KISS KAROLY

Rang III – PUSCAS VASILE

Tinerii fermieri – Marginean Mihail Leontin

USAMV – Marginean Mihail Leontin

PERSOANE FIZICE – Marginean Mihail Leontin

Tinerii fermieri – CODREANU CORNELIA

USAMV – CODREANU CORNELIA

PERSOANE FIZICE – CODREANU CORNELIA

tinerii fermieri-MATEI MARIAN

USAMV – MATEI MARIAN

PERSOANE FIZICE  -MATEI MARIAN

tinerii fermieri- GANCEAN ILEANA

USAMV – GANCEAN ILEANA

PERSOANE FIZICE – GANCEAN ILEANA

Tinerii fermieri – HORIA MIRON

USAMV – HORIA MIRON

Persoane fizice -HORIA MIRON

Tinerii fermieri – TAMAS TRAXLER IOAN

USAMV – TAMAS TRAXLER IOAN

Persoane fizice – TAMAS TRAXLER IOAN

Tinerii fermieri – NEMES SANDA FLORENTA

Persoane fizice – CUCURUZAN IOAN

USAMV – CUCURUZAN IOAN

Persoane fizice – NEMES SANDA FLORENTA

USAMV – NEMES SANDA FLORENTA

Notificare rang III – SARBU PETRICA

Notificare rang III – MURESAN VASILE

Notificare rang III – LUCA EMIL

Notificare rang III – TIBRE VASILE

Notificare rang III – PRODAN MARGARETA

Tinerii fermieri – PANTEA EMANUEL SI PANTEA DANIELA

USAMV – PANTEA EMANUEL SI PANTEA DANIELA

Persoane fizice rang VI- PANTEA EMANUEL SI PANTEA DANIELA

Tinerii fermieri – CAMPEAN MARIN

USAMV – CAMPEAN MARIA

Persoane fizice rang VI- CAMPEAN MARIA

Tinerii fermieri -BACIU LUCIAN MARIAN

USAMV – BACIU LUCIAN MARIAN

Persoane fizice – BACIU LUCIAN MARIAN

Tineri fermieri- ZDROBA DAN

USAMV – ZDROBA DAN

Persoane fizice rang VI – ZDROBA DAN

Tinerii fermieri – MOLDOVAN DANIEL CRISTIAN

USAMV – MOLDOVAN DANIEL CRISTIAN

Persoane fizice rang VI- MOLDOVAN DANIEL CRISTIAN

ADS – MOLDOVAN DANIEL CRISTIAN

Rang I – BOANCA ANTONIA

Rang III – BACIU IOAN

Rang III – CIPCIGAN GRIGORE

Rang III – DUCA IOAN

Tinerii fermieri – BOANCA COSMIN AUGUSTIN

USAMV – BOANCA COSMIN AUGUSTIN

Persoane fizice – BOANCA COSMIN AUGUSTIN

Rang VII ADS – BOANCA COSMIN AUGUSTIN

Persoane fizice rang VI- CRISAN LIVIA

USAMV – CRISAN LIVIA

Tinerii fermieri- CRISAN LIVIA

Rang III – COLDEA GHEORGHE

Rang III – POJAR HOREA

Rang III – POJAR HOREA

Rang III – POJAR DANUT

Persoane Fizice – MICHETI CRISTINA

USAMV –  MICHETI CRISTINA

Tinerii Fermieri – MICHETI CRISTINA

PERSOANE FIZICE – GIURGIU MARCEL ROMICA

USAMV – GIURGIU MARCEL ROMICA

Tinerii fermieri- GIURGIU MARCEL ROMICA

Rang III – PADURARIU IONUT

Rang III – POP MARIA MAGDALENA

Persoane fizice rang VI – LUPSA MARIN SI ANGELICA

USAMV -LUPSA MARIN SI ANGELICA

Tinerii fermieri- LUPSA MARIN SI ANGELICA

Rang I – ZAH MARIA

Persoane fizice – INMO CONSTRUCT SRL

USAMV – INMO CONSTRUCT SRL

Tinerii fermieri – INMO CONSTRUCT SRL

Persoane fizice rang VI- TAMAS TRAXLER IOAN

USAMV – TAMAS TRAXLER IOAN

Tinerii fermieri – TAMAS TRAXLER IOAN

Rang III – BUTYKA ISTVAN

Persoane fizice – NEMES SANDA FLORENTA

USAMV – NEMES SANDA FLORENTA

Tinerii fermieri – NEMES SANDA FLORENTA

Rang III – CIMPAN MARIANA

Rang I – CIUCAS CRISTINA

Rang VII ADS – IRIMIES MIHAI SORIN

Persoane fizice rang VI- IRIMIES MIHAI SORIN

Tinerii fermieri- IRIMIES MIHAI SORIN

PERSOANE FIZICE – CAMPEAN ANA SI CAMPEAN BOGDAN

USAMV – CAMPEAN ANA SI CAMPEAN BOGDAN

TINERII FERMIERI – CAMPEAN ANA SI CAMPEAN BOGDAN

Persoane fizice rang VI – CIMPEANU RADU IOAN

USAMV – CIMPEANU RADU IOAN

Tinerii fermieri – CIMPEANU RADU IOAN

Persoane fizice rang VI – GABOR MATEI

USAMV – GABOR MATEI

Tinerii fermieri – GABOR MATEI

Persoane fizice rang VI – HUI MARIA

USAMV – HUI MARIA

Tinerii fermieri – HUI MARIA

Rang III – MINTEUAN GHEORGHE

Rang III – TATAR LUCRETIA

Persoane fizice rang VI – CORUJAN VASILE

USAMV – CORUJAN VASILE

TINERII FERMIERI – CORUJAN RODICA

Persoane fizice rang VI – GIURGIU MARCEL ROMICA

USAMV – GIURGIU MARCEL ROMICA

Tinerii fermieri – GIURGIU MARCEL ROMICA

Rang III – Padurariu Ionut Alexandru

Rang VI- IRIMIES MIHAI SORIN

USAMV – IRIMIES MIHAI SORIN

Tinerii fermieri – IRIMIES MIHAI SORIN

Rang VI- RARAU EMILIA

USAMV – RARAU EMILIA

Tinerii fermieri- RARAU EMILIA

Rang VI- NEMES SANDA FLORENTA

Tinerii fermieri- NEMES SANDA FLORENTA

USAMV – NEMES SANDA FLORENTA

Rang III- Chichisan Mircea Cornel

Tinerii fermieri- CHICISAN MIRCEA CORNEL

USAMV – CHICISAN MIRCEA CORNEL

Persoane fizice – CHICISAN MIRCEA CORNEL

USAMV – TAMAS TRAXLER IOAN

Persoane  fizice – TAMAS TRAXLER IOAN

TINERII FERMIERI – TAMAS TRAXLER IOAN

USAMV – GIURGIU ADINA MIHAELA

Tinerii fermieri – GIURGIU ADINA MIHAELA

Persoane fizice rang VI – GIURGIU ADINA MIHAELA

Rang IV tinerii fermieri – IONUT MIRCEA

Rang V – USAMV IONUT MIRCEA

Persoane fizice rang VI – IONUT MIRCEA

Rang III – PACALA VANCEA DAN

Rang III – ROBOTIN CALIN LIVIU

Rang VI – TAMAS TRAXLER IOAN

Rang V USAMV – TAMAS TRAXLER IOAN

Rang IV tineri fermieri – TAMAS TRAXLER IOAN

Rang V USAMV – TARCEA EMILIA

Persoane fizice rang VI – TARCEA EMILIA

Rang III – KELEMEN GHEORGHE

Rang VII ADS – Rat Aurica Doina

Rang VII ADS – TODORUT VIOREL

Rang VII ADS – CIOCAN DANIEL

USAMV – TODORUT VIOREL

Tinerii fermieri – Todorut Viorel

Persoane fizice – TODORUT VIOREL

Rang VII ADS – TODORUT VIOREL

Rang I – DIACONU ANGELA

Rang I – DIACONU DOREL

Rang I – CALDABOJOS ANA

Rang I – CALBAJOS GAVRIL

Rang I – DIACONU CLAUDIU

Rang I – DIACONU CRISTIAN

Tinerii fermieri – CIOCAN DANIEL

USAMV – CIOCAN DANIEL

Rang VII – CIOCAN DANIEL

Persoane fizice – CIOCAN DANIEL

Tinerii fermieri – Rat Aurica Doina

Rang III – ZOLTAN LAVINIA CRISTINA

USAMV – Rat Aurica Doina

Persoane fizice – Rat Aurica Doina

Rang VII ADS – Rat Aurica Doina

Rang III – MIHAI ILEANA

Rang III – SUCIU GHEORGHE

Rrang 1 – Von Kossta Cristian

Rang 3 – Balc Petru

Rang 3 –  Kovacs Zoltan Adalber

USAMV – Von Kossta Cristian

Persoane fizice – Von Kossta Cristian

Tineri fermieri – Von Kossta Cristian

Rang I – Pop Ioan

USAMV – Tantau Ioan

Persoane fizice – Tantau Ioan

Rang I – SIMINIC CORNELIA

USAMV – Birisan Carmen Cornelia

Persoane fizice – Birisan Carmen Cornelia

Tinerii fermieri – Birisan Carmen Cornelia

Notificare rang III BUTYKA ISTVAN

Tinerii fermieri – Tamas Traxler

USAMV – Tamas Traxler

Persoane fizice – Tamas Traxle

Notificare rang – PADURARIU IONUT

USAMV – Giurgiu Adina

Tinerii fermieri – Giurgiu Adina

Persoane fizice – Giurgiu Marcel Romica

USAMV – Giurgiu Marcel Romica

Tinerii fermieri – Giurgiu Marcel Romica

Persoan fizice – Giurgiu Adina

Tinerii fermieri – Vincze Melinda

USAMV – Vincze Melinda

Persoane fizice – Macavei Zoe Angela

USAMV – Macavei Zoe Angela

Tinerii fermieri – Macavei Zoe Angela

Notificare rang III – Macavei Zoe Angela

Notificare rang III – Macavei Zoe Angela

Notificare rang III – Cosma Sorin

Persoane fizice – Varga Melian si Minodora

USAMV – Varga Melian si Minodora

Tinerii fermieri – Varga Melian si Minodora

Persoane fizice – Moldovan Nicolae

USAMV – Moldovan Nicolae

Tinerii fermieri – Moldovan Nicolae

Persoane fizice – Demian Spaniol Claudiu

USAMV – Demian Spaniol Claudiu

Tinerii fermieri – Demian Spaniol Claudiu

Persoane fizice – Gancean Ileana

USAMV –  Gancean Ileana

Tinerii fermieri – Gancean Ileana

Persoane fizice – Micheti Constantin

USAMV – Micheti Constantin

Tinerii fermieri – Micheti Constantin

Persoane fizice – Petricas Loredana

USAMV –  Petricas Loredana

Tinerii fermieri – Petricas Loredana

Persoane fizice – Boncoi Dragos

USAMV –  Boncoi Dragos

Tinerii fermieri – Boncoi Dragos

Persoane fizice – Giurgiu Marcel Romica

USAMV – Giurgiu Marcel Romica

Tinerii fermieri – Giurgiu Marcel Romica

Rang 3 – Padurariu Ionut Alexandru

Persoane fizice – Adorjan Gyorgy

USAMV – Adorjan Gyorgy

Tinerii fermieri – Adorjan Gyorgy

Rang 3 –  Szalma Ana

Persoane fizice – Saulean David

USAMV – Saulean David

Tinerii fermieri – Saulean David

Persoane fizice – Suson Ana Maria

USAMV – Suson Ana Maria

Tinerii fermieri – Suson Ana Maria

Agentia Domeniilor Statului Bucuresti – Andreica Mihaela

Persoane fizice – Andreica Mihaela

USAMV – Andreica Mihaela

Tinerii fermieri – Andreica Mihaela

Persoane fizice – Serban Mircea

USAMV – Serban Mircea

Tinerii fermieri – Serban Mircea

Persoane fizice – Pilug Marcel

USAMV – Pilug Marcel

Tinerii fermieri – Pilug Mrcel

USAMV – Giurgiu Marcel Romica

Persoane fizice – Giurgiu Marcel Romica

Tinerii fermieri – Giurgiu Marcel Romica

Persoane fizice – Harmath Bogdan Vasile

USAMV – Harmath Bogdan Vasile

Tinerii fermieri – Harmath Bogdan Vasile

USAMV – Brici Roxana

Persoane fizice – Brici Roxana

Tinerii fermieri – Brici Roxana

Persoana fizice – Rus Calin Sorin

USAMV – Rus Calin Sorin

Tinerii fermieri – Rus Calin Sorin

Persoana fizice – Hurgoi Marius

USAMV – Hurgoi Marius

Tinerii fermieri – Hurgoi Marius

Persoane fizice  – Petrut Dorel

USAMV – Petrut Dorel

Tinerii fermieri- Petrut Dorel

USAMV – Adorjan Gyorgy

Tinerii fermieri – Adorjan Gyorgy

Notificare rang 3 Torok Francisc – Adorjan Gyorgy

Notificare rang 3 Szalma Ana – Adorjan Gyorgy

Persoane fizice – Tamas Traxler

USAMV – Tamas Traxler

Tinerii fermieri – Tamas Traxler

Persoane fizice – Vinczi Csaba

USAMV – Vinczi Csaba

Tinerii fermieri – Vinczi Csaba

Persoane fizice –  Szabo Ioan

USAMV – Szabo Ioan

Tinerii fermieri – Szabo Ioan

Persoane fizice – Marcasan Sandu Marcel

USAMV – Marcasan Sandu Marcel

Tinerii fermieri – Marcasan Sandu Marcel

Persoane fizice – Ceteras Marcela

USAMV – Ceteras Marcela

Tinerii fermieri – Ceteras Marcela

Persoane fizice – Ciobanu Mihaela Dana

USAMV – Ciobanu Mihaela Dana

Tinerii fermieri – Ciobanu Mihaela Dana

Persoane fizice – Muresan Otilia

USAMV – Muresan Otilia

Tinerii fermieri – Muresan Otilia

Rang 3 Ureche Mariana – Muresan Otilia

Tinerii Fermieri – Tat Ovidiu Adrian

USAMV – Tat Ovidiu Adrian

Persoane Fizice – Tat Ovidiu Adrian

Rang 3 Iacob Maria – Cebuc Liana Carmen

Tinerii Fermieri – Cebuc Liana Carmen

USAMV – Cebuc Liana Carmen

Persoane Fizice – Cebuc Liana Carmen

Tinerii Fermieri – Bruda Daniel

USAMV – Bruda Daniel

Persoane Fizice – Bruda Daniel

Tinerii Fermieri – Catarama Gal Daniel

USAMV – Catarama Gal Daniel

Persoane Fizice – Catarama Gal Daniel

Tinerii Fermieri – Catarama Gal Daniel

Persoane Fizice – Catarama Gal Daniel

Tinerii Fermieri – Vidrean Daniel

USAMV – Vidrean Daniel

Persoane Fizice – Vidrean Daniel

Rang 3 Pop Bogdan – Vidrean Daniel

Tinerii Fermieri – Vidrean Daniel

USAMV – Vidrean Daniel

Tinerii Fermieri – Petrut Dorel Marinel

USAMV – Petrut Dorel Marinel

Persoane Fizice – Petrut Dorel Marinel

Tinerii Fermieri – Cimpeanu Radu

USAMV – Cimpeanu Radu

Persoane Fizice – Cimpeanu Radu

Tinerii Fermieri – Pastina Dorin

USAMV – Pastina Dorin

Persoane Fizice – Pastina Dorin

Rang 3 Szabo Rozalia – Popescu Lucian

Tinerii Fermieri – Popescu Lucian

USAMV – Popescu Lucian

Persoane Fizice – Popescu Lucian

Tinerii fermieri – Moraru Dorin

Persoane fizice – Moraru Dorin

Tinerii fermieri – Protopopiatul Romano Catolic 

Persoane fizice – Protopopiatul Romano Catolic

Tinerii fermieri – Pop Ovidiu Sorin

Persoane fizice – Pop Ovidiu Sorin

Tinerii fermieri – Pop Ovidiu Sorin

Persoane fizice – Pop Ovidiu Sorin

Tinerii fermieri – Trestian Maria

Persoane fizice – Trestian Maria

Tinerii fermieri – Logistic E Van Wijk Srl

Persoane  fizice – Logistic E Van Wijk Srl

Tineri fermieri – Olteanu Cristian

Persoane fizice – Olteanu Cristian

Persoane fizice – Boncea Mircea

Tineri fermieri – Boncea Mircea

Tineri fermieri – SC Fineuro Holding

Persoane Fizice – SC Fineuro Holding

Persoane Fizice – Tusa Adriana

Persoane Fizice – Sebestyen Judith

Persoane Fizice – Radut Ioana

Persoane Fizice – Maris Ioan

Tineri Fermieri – Tusa Adriana

Tineri Fermieri – Sebestyen Judith

Tineri Fermieri – Radut Ioana Margareta

Tineri Fermieri – Maris Ioan

Notificare rang IV tinerii fermieri – Mardan Calin Cameliu

Notificare rang VI pers fizice – Mardan Calin Cameliu

Notificare rang IV tinerii fermieri – Coldea Raveca

Notificare rang VI pers fizice – Coldea Raveca

Notificări acceptare oferte

Proces verbal de constatare a încheierii Etapei I procedurale privind exercitarea dreptului de preempțiune

Ionut Mircea

Tamas Traxler Ioan

Tamas Traxler

Tarcea Emilia

Todorut Viorel

Todorut Viorel

Ciocan Daniel

Sas Horia Miron

Ciocan Daniel

Todorut Viorel

Todorut Viorel

Von Kossta Rab Michael Ilie Calin

Cucuruzan Ioan

Cucuruzan Ioan

Haiduc Iosif

Haiduc Iosif

Haiduc Iosif

Cucuruzan Ioan

Oltean Dan Mircea

Capacchione Souca Rahela

Capacchione Souca Rahela

Capacchione Souca Rahela

Capacchione Souca Rahela

Birisan Carmen

Giurgiu Marcel Romica

Giurgiu Marcel Romica

Giurgiu Marcel Romica

Giurgiu Marcel Romica

Giurgiu Marcel Romica

Giurgiu Marcel Romica

Vincze Melinda

Vincze Melinda

MACAVEI ZOE ANGELA

Tamas Traxler

Tamas Traxler

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Varga Melian

Gancean Ileana

Demian Spaniol Claudiu

Micheti Constantin

Micheti Constantin

Demian Spaniol Claudiu

Boncoi Dragos

Petricas Loredana

Boncoi Dragos

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel

Adorjan Gyorgy

Adorjan Gyorgy

Tripon Lucian Marius

Tripon Lucian Marius

Suson Ana Maria

Pilug Marcel

Pilug Marcel

Pilug Marcel

Pilug Marcel

Pilug Marcel

Pilug Marcel

Pilug Marcel

Pilug Marcel

Pilug Marcel

Pilug Marcel

Pilug Marcel

Andreica Mihaela Letitia

Serban Mircea

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel Romica

Giurgiu Marcel Romica

Giurgiu Marcel Romica

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel

Giurgiu Marcel Romica

Ghite Ioan Dorin

Stan Romulus

Danciu Claudiu

Hajos Ana Melinda

Mocan Maria

Hajos Ana Melinda

Rus Calin Sorin

PETRUT DOREL MARINEL

PETRUT DOREL MARINEL

PETRUT DOREL MARINEL

Adorjan Gyorgy

Adorjan Gyorgy

Adorjan Gyorgy

Adorjan Gyorgy

Tamas Traxler Ioan

Vidrean Daniel

Vidrean Daniel

Vinczi Csaba

Vinczi Csaba

Szabo Ioan

Szabo Ioan

Marcasan Sandu Marcel

Ceteras Marcela Lucica

Ciobanu Mihaela Dana

Muresan Otilia

Popescu Lucian

Campeanu Radu Ioan

Pastina Dorin

Vidrean Daniel

Vidrean Daniel

Tat Ovidiu Adrian

Logistic E Van Wijk

Trestian Maria

Trestian Maria

Pop Ovidiu Sorin

Pop Ovidiu Sorin

Moraru Dorin

Moraru Dorin

Moraru Dorin

Protopopiatul Romano Catolic

Olteanu Cristian

Boncea Mircea

Tusa Adriana

SC FINEURO HOLDING SRL

SC FINEURO HOLDING SRL

Sebestyen Judith

Maris Ioan

Maris Ioan

Mardan Calin Cameliu

Chicinas Vasie Octav

Gal Rozalia

Sarucan Emilia

Sarucan Emilia

Torok Ferenc

Torok Ferenc