Ref: S-a afisat lista provizorie de prioritati pentru anul 2011 in vederea repartizarii, prin inchiriere a locuintelor sociale si a celor din fondul locativ de stat.

Consiliu Local al municipiului Cluj-Napoca a aprobat astazi prin HCL nr. 63/2011 Lista provizorie de prioritati pentru anul 2011 in vederea repartizarii, prin inchiriere a locuintelor sociale si a celor din fondul locativ de stat.

Aceasta poate fi consultata de astazi, 22 februarie 2011 la Centrul de Informare pentru Cetateni (strada Motilor, nr. 7) sau pe site-ul institutiei www.primariaclujnapoca.ro, sectiunea Locuinte.

Cei care doresc sa depuna constestatii la lista provizorie de prioritati pentru anul 2011, pot face acest lucru in termen de 30 de zile calendaristice de la data afisarii. Acestea se vor depune la Centrul de Informare pentru Cetateni, de pe strada Motilor nr. 7.

Biroul Mass-Media