Ref: Voluntarii de la Zilele municipiului au fost felicitati de primar

Primarul Sorin Apostu s-a intalnit cu voluntarii care au sprijinit municipalitatea clujeana in organizarea primei editii a Zilelor orasului.

Cei 150 de voluntari prezenti in Sala Mare a Primariei au fost felicitati si au primit din partea primarului diplome pentru implicarea in desfasurarea acestui eveniment.

„Impreuna am facut o echipa redutabila, iar prima editie a Zilelor municipiului a decurs mult mai bine decat ne asteptam. Toti cei care v-ati implicat in acest eveniment important pentru clujeni ati dat un bun exemplu comunitatii. Anul acesta Zilele municipiului au prefatat TIFF-ul, iar clujenii au avut astfel parte pe parcursul mai multor saptamani de numeroase si diverse manifestari ”, s-a adresat primarul Sorin Apostu voluntarilor Zilelor municipiului Cluj-Napoca.

Prima editie a Zilelor municipiului Cluj-Napoca a avut loc in perioada 27 mai – 3 iunie.

Biroul Mass-media
Primaria Cluj-Napoca