Primaria municipiului Cluj-Napoca a initiat procedura de consultare publica, in conformitate cu prevederile Legii 52/2003 privind consultarea publica si transparenta decizionala cu privire la proiectul de Hotărâre privind aprobarea Regulamentului de înscriere, repartizare, departizare și transfer al copiilor în creșele administrate de Centrul Bugetar de Administrare Creșe Cluj-Napoca.

Referat

Proiect de hotărâre

Regulament

Adeverință

Cerere înscriere

Etapa consultarii publice are loc in perioada 29 iunie 2018 – 12 iulie 2018. Persoanele interesate pot trimite sesizarile, observatiile, punctele de vedere la adresa de email:consultarepublica@primariaclujnapoca.ro sau pot inregistra adrese scrise la Serviciul Centrul de Informare pentru Cetateni, str. Motilor nr.7 sau la orice primarie de cartier.