MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ”Desființare pasarelă pietonală-str.Oașului-str. Rasaritului”, propus a fi amplasat in Municipiul Cluj-Napoca, str.Someșul Mic, str.Oașului-str.Rasaritului fnr., jud.Cluj.

Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj, din Municipiul Cluj-Napoca, str.Calea Dorobantilor nr.99 si la sediul din localitatea Cluj-Napoca, str.Dorobantilor nt.106, in zilele de luni-joi intre orele 09.00-14.00 si vineri intre orele 09.00-13.00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj.