MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul Elaborare DALI, DTAC/DTAD și PT+DE pentru realizarea lucrărilor de intervenție și modernizare POD ATELIERULUI, deviere rețele edilitare și racordare la străzile adiacente, pentru obiectivul de investiții „PODUL ATELIERULUI PESTE PÂRÂUL NADĂȘ ÎN MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA” , propus a fi amplasat în Municipiul Cluj-Napoca, str. Badea Cârțan fn., jud.Cluj.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Cluj, din Municipiul Cluj-Napoca, str. Calea Dorobanților, nr. 99 și la sediul din localitatea Cluj-Napoca, str.Dorobanților nt.106, în zilele de luni-joi între orele 09.00-14.00 și vineri între orele 09.00-12.00.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj, str. Calea Dorobanților, nr. 99, jud.Cluj.