Municipiul Cluj Napoca prin Termoficare Napoca SA anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “Elaborare documentatie tehnica pentru autorizarea executarii lucrarilor de realizare parc fotovoltaic, zona Valea Chintaului, Cluj-Napoca” judetul Cluj.

Informatiile privind proiectul pot fi consultate la la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj, Calea Dorobanţilor nr. 99, la sediul Primariei Municipiului Cluj-Napoca si la sediul Termoficare Napoca SA din Cluj-Napoca, b-dul 21 Decembrie 1989, nr.79, etaj 2, în zilele de luni – joi intre orele 9,00-16,00; vineri intre orele 9,00-12,00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj.