PRIMĂRIA MUNICIPIULUI CLUJ-NAPOCA prin SC TERMOFICARE NAPOCA SA, titular al proiectului „ Retehnologizare proces de producere, transport şi distribuţie a energiei termice în SACET Cluj-Napoca – insula de energie LOT 2 – insula de energie CT 16 – CT17 Mănăștur”anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către APM Cluj, fără evaluarea impactului asupra mediului în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului pentru proiectul menționat, propus a fi amplasat în municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj.

Proiectul deciziei de încadrare și motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul APM Cluj din Calea Dorobanților nr. 99, Cluj-Napoca, cod 400609, tel. 0264 410 722, e-mail office@apmcj.anpm.roîn zilele de luni-vineri, între orele 9-1400, precum și la adresa de internet http://apmcj.anpm.ro.