Anexe

ANUNȚ

În data de 14 februarie 2022 – 15 februarie 2022 orele 9-17, la sediul Consiliului local Cluj-Napoca din Municipiul Cluj-Napoca, Calea Moților nr. 3 în Sala de sticlă vor avea loc lucrările Comisiei de verificare a dreptului de proprietate sau a altui drept real asupra imobilelor expropriate de pe teritoriul municipiului Cluj-Napoca, cuprinse în Anexa nr. V la HCL nr. 9/2022 privind modificarea și completarea Hotărârii nr. 887/2020 (aprobarea declanșării procedurii de expropriere a imobilelor care constituie coridorul de expropriere aferent lucrării de utilitate publică de interes local la obiectivul de investiții Modernizare Calea Moților-Calea Mănăștur- strada Uzinei Electrice-strada Oțetului-strada Mărginașă).