Municipiul Cluj-Napoca prin Serviciul Strategie și Dezvoltare Locală Management Proiecte, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul Elaborare studiu de fezabilitate pentru realizare obiectiv de investiții „Stație producere și alimentare hidrogen”, propus a fi amplasat în localitatea Cluj-Napoca, str. Plevnei, nr 12-14, județul Cluj.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentu Protecția Mediului Cluj, str. Dorobanților, nr 99 și la sediul Municipiul Cluj-Napoca, str. Moților, nr. 3, în zilele de luni-joi, între orele 9:00-14:00 și vineri între orele 9:00-13:00.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Cluj.