Ref: Se reiau intalnirile cu cetatenii

Primaria Cluj-Napoca reia intalnirile cu cetatenii din cartierele orasului, dupa cele doua care au avut loc in Manastur si Dambu Rotund. Prima intalnire va reuni clujenii din cartierul Marasti.

Intalnirea va avea loc in data de 9 decembrie 2011, de la ora 17:00, in sala de sport a Scolii Ion Agarbiceanu de pe strada Gradinarilor nr. 1. Tot in cursul acestei luni urmeaza sa aiba loc si intalnirile cu cetatenii din celelalte cartiere ale municipiului.

La aceste intalniri vor participa viceprimarul cu atributii delegate de primar Radu Moisin, viceprimarul Laszlo Attila, reprezentanti ai regiilor autonome de interes local si reprezentanti ai executivului institutiei, parlamentarii clujeni din colegiul sub jursidictia caruia se afla cartierul, precum si alti reprezentanti ai unor institutii descentralizate.

Biroul Mass-media
Primaria Cluj-Napoca