Ref: Completare dosare pentru obtinerea unei locuinte ANL

In conformitate cu prevederile HCL nr. 8 din 19 ianuarie 2012, preluarea dosarelor cuprinzând actele necesare completarii cererilor depuse pâna la data de 31. 12. 2011, pentru obtinerea unei locuinte in regim de inchiriere construite de catre Agentia Nationala pentru Locuinte (ANL), se face la Registratura Primariei municipiului Cluj-Napoca, situata in str. Motilor nr. 7, zilnic intre orele 8,30-16,30.
Data limita de depunere a acestora este 29.02.2012.
Obtinerea Formularului de inscriere si a listei cu actele necesare completarii dosarului, se face direct de la Registratura Primariei municipiului Cluj-Napoca (inclusiv la sediile primariilor de cartier), de la Serviciul Administrare Spatii, Terenuri sau de pe site-ul Primariei municipiului Cluj-Napoca.