Primaria municipiului Cluj-Napoca anunta organizarea unei dezbaterii publice pentru doua propuneri de reorganizare a circulatiei.

1. Propunerea de infiintare a unei linii de transport in comun pe str. Mehedinti cu instituirea sensului unic de circulatie pe tronsonul cuprins intre str. Campului si Aleea Retezat dinspre str. Campului. Documentatia aferenta poate fi consultata aici.

2. Propunere de instituirea sensului unic pe str. Gh. Dima, tronsonul cuprins intre str. Tatra si Str. Observatorului dinspre str. Tatra. Documentatia aferenta poate fi consultata aici

Asteptam propunerile dumneavoastra la Centrul de Informare pentru Cetateni de pe str. Motilor nr. 7, la primariile de cartier sau pe adresa de e-mail audiente@primariaclujnapoca.ro.