Se convoacă, de îndată, Consiliul local al municipiului Cluj-Napoca în şedinţă extraordinară, în ziua de luni, 7.11.2022, ora 16, cu proiectul ordinii de zi, conform Anexei care face parte integrantă din prezenta dispoziție. Ședința se va desfășura prin platforma on-line de videoconferință Cisco webex.

Proiectul ordinii de zi al convocării, de îndată, a Consiliului local al municipiului Cluj-Napoca în ședința extraordinară din data de 7.11.2022

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea proiectului, a Documentației tehnico-economice și a indicatorilor tehnico-economici aferenți obiectivului Creșterea eficienței energetice a clădirilor publice, prin realizarea de capacități de producere energie regenerabilă, etapa I. Proiect din inițiativa primarului.