Se convoacă, în şedinţă extraordinară, Consiliul local al municipiului Cluj-Napoca, în ziua de marți, 22 noiembrie 2022, ora 12, cu proiectul ordinii de zi, conform Anexei care face parte integrantă din Dispoziția 3946/18.11.2022. Ședința se va desfășura prin platforma on-line de videoconferință Cisco webex.

Proiectul ordinii de zi al ședinței extraordinare  a Consiliului local al municipiului Cluj-Napoca, din data de 22 noiembrie 2022

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea Bilanțului energetic al Sistemului Public de Alimentare cu Energie Termică al municipiului Cluj-Napoca pentru anul 2021 și aprobarea pierderilor tehnologice în sistemul public de alimentare cu energie termică. Proiect din inițiativa primarului.