A N U N Ț

privind selecția de oferte în vederea închirierii spațiilor comerciale

din incinta piețelor agroalimentare Flora, Grigorescu, Hermes și Zorilor,

administrate de către Consiliul local al municipiului Cluj-Napoca

Autoritate contractantă: Municipiul Cluj-Napoca

Organizatorul procedurii: Municipiul Cluj-Napoca

Obiectivul: închirierea spațiilor comerciale din incinta piețelor agroalimentare Flora, Grigorescu, Hermes și Zorilor, administrate de către Consiliul local al municipiului Cluj-Napoca, respectiv:

• un spațiu comercial în incinta Pieței agroalimentare Flora (spațiul nr. 1);

• un spațiu comercial în incinta Pieței agroalimentare Grigorescu (spațiul nr. 4);

• un spațiu comercial în incinta Pieței agroalimentare Zorilor (spațiul nr. 2);

• trei spații comerciale în incinta Pieței agroalimentare Hermes (spațiul nr. 7, spațiul nr. 8, spațiul nr. 9).

Documente de achiziție: se obțin de la Serviciul Administrare Hale și Piețe, situat în incinta Pieței agroalimentare Flora (Aleea Padin, F.N.),

• persoana de contact, Șef Serviciu, George Micle, tel. 0727 734809.

Termenul limită de depunere: 11 ianuarie 2019 ora 16:30

Data desfășurării achiziției: 15 ianuarie 2019 ora 12:00 la sediul Autorității Contractante, Str. Moților, nr. 1-3, Cluj-Napoca.

Garanție de participare: modul de constituire al acesteia este prezent în documentele de achiziție.

PRIMAR,

EMIL BOC