Municipiul Cluj-Napoca anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “BRETEA DE LEGATURĂ STRADA BORHANCIULUI – STRADA CONSTANTIN BRÂNCUȘI” – proiect din cadrul proiectului “DRUM TRANSREGIO FELEAC TR 35 – ETAPA II – DRUMURI DE LEGĂTURĂ ALE U.A.T.” în municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Cluj, Calea Dorobanților nr. 99, județul Cluj, în zilele de: luni-joi între orele 9,00-14,00 și vineri între orele 9,00-12,00 și la sediul MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA, din municipiul Cluj-Napoca, strada Calea Moților, nr. 1-3, județul Cluj.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenția pentru Protecția Mediului Cluj.