Proiectul ordinii de zi al ședinței extraordinare a Consiliului local al municipiului Cluj-Napoca, din data de 22 iunie 2021:

1. Proiect de hotărâre privind modificarea Anexei 2 a Hotărârii nr. 134/2018 (aprobarea listei actelor administrative fiscale, a actelor de executare și a altor acte emise de organul fiscal local prin mijloace electronice de transmitere la distanță sau tipărite prin intermediul unui centru de imprimare masivă, valabile fără semnătura persoanelor împuternicite și stampila organului fiscal local, care vor purta semnătura electronică extinsă bazată pe un certificat calificat al organului fiscal local și a procedurii de comunicare a actelor administrative fiscale, a actelor de executare și a altor acte emise de organul fiscal local prin mijloace electronice de transmitere la distanță). Proiect din inițiativa primarului.

2. Proiect de hotărârȘe privind aprobarea P.U.Z. – modernizare și dezvoltare circulație Calea Moților – Calea Mănăștur – str. Uzinei Electrice – str. Mărginașă; beneficiar: Municipiul Cluj-Napoca. Proiect din inițiativa primarului.

3. Proiect de hotărâre privind aprobarea P.U.Z. – Dezvoltare complex studențesc „Observator”, str. Observatorului nr. 32-36; beneficiară: Universitatea Tehnică Cluj-Napoca. Proiect din inițiativa primarului.

4. Proiect de hotărâre privind repartizarea locuinței de serviciu situată în municipiul Cluj-Napoca, str. Aurel Suciu nr. 32, et. 1, ap. 141, în favoarea doamnei Milac Maria Stanca. Proiect din inițiativa primarului.